Lekapcsolták az áramot a világ leghíresebb stadionjában

A befizetetlen számlák miatt lekapcsolták az áramot a Maracanában, Rio de Janeiro legendás stadionjában.
Mokány Lajos 2017. január 27., péntek 6:08
A befizetetlen számlák miatt lekapcsolták az áramot a Maracanában, Rio de Janeiro legendás stadionjában.
Szerző: Mokány Lajos 2017. január 27., péntek 6:08

A 2014-es labdarúgó-világbajnokság döntőjének, valamint a tavalyi riói olimpia nyitó- és záróünnepségének is helyet adó aréna üzemeltetője 3 millió brazil reálos, azaz 273 millió forintos tartozást halmozott fel október óta, emiatt a helyi szolgáltató lekapcsolta az áramot, ezzel teljes sötétségbe borítva a stadiont.

A tartozásból 1,3 millió reált a tulajdonosok, a maradék részt az olimpia szervezőbizottsága halmozta fel.

A Maracana a világ egyik leghíresebb stadionja, itt rendezték minden idők leglátogatottabb futballmérkőzését, az 1950-es világbajnokság döntőjét több mint 200 ezer rajongó látta a helyszínen. Az aréna jelenleg 78 639 néző befogadására alkalmas. (MTI)

Olvasd a híreinket mobilon egy gombnyomással és nyerj a Facebookon!

Szeretnénk, ha mindössze egyetlen kattintással vagy csupán néhány egyszeri beállítással segíthetnénk abban, hogy minél könnyebben hozzájuss a csakfoci.hu híreihez.

Átigazolások
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Tovább az összes átigazoláshoz