Légiósok: Rangadót nyertek Korhuték, sérülése után visszatért Kádár

A görög élvonalban már hat mérkőzés óta veretlen a Korhut fémjelezte Arisz, amely ezúttal is nagy skalpot gyűjtött be. Kalmár győztes gólt lőtt, Kádár először lépett pályára a tavaszi szezonban.
Nyikes Zoltán 2019. március 2., szombat 21:11
A görög élvonalban már hat mérkőzés óta veretlen a Korhut fémjelezte Arisz, amely ezúttal is nagy skalpot gyűjtött be. Kalmár győztes gólt lőtt, Kádár először lépett pályára a tavaszi szezonban.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. március 2., szombat 21:11

Az osztrák élvonal 20. fordulójában az RB Salzburg hazai pályán fogadta az AC Wolfsbergert és magabiztosan, 3-0-ra nyert. Szoboszlai Dominik a 86. percben lépett pályára a a győztes csapatban.

A ciprusi első osztályban ezúttal csak a kispadon kezdett az utóbbi időkben remek formába lendülő Balogh Norbert, aki végül a 68. percben lépett pályára az APOEL-ben, de ezúttal nem lőtt gólt. A Nea Szalamisz hazai pályán 1-1-re végzett a magyar támadó csapatával.

A szlovák élvonal 21. fordulójában 1-0-ra nyert a DAC a Senica ellen, a győztes gólt a 97. percben szerezte Kalmár Zsolt, aki a 45. percben sárga lapot is kapott. Vida Kristopher kezdőként 86. percet játszott, míg Vida Máté és Csóka Dániel ezúttal nem kapott helyet a keretben.

Olvastad már?
Légiósok: Hőssé vált Kalmár, a 97. percben fejelt győztes gólt – videó
Sokáig úgy tűnt, hogy gól nélkül végződik a dunaszerdahelyiek Senica elleni bajnokija, ám a magyar középpályás az utolsó pillanatban eldöntötte a három pont sorsát.
Elolvasom

Már hat bajnoki óta veretlen a Korhut Mihályt is a soraiban tudó Arisz a görög élvonalban. A magyar balhátvéd csapata ezúttal a harmadik helyezett AEK Athént fogadta és aratott bravúros, 2-0-s győzelmet. Korhut végigjátszotta a kilencven percet.

Sérülését követően először lépett pályára a tavaszi szezonban a Dinamo Kijev védője, Kádár Tamás, akit a 86. percben küldött be az edzője. A kijeviek idegenben 2-1-re nyertek a Deszna ellen az ukrán élvonal 20. fordulójában.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Loki
Real-nevelés érkezik?
Sajtóhírek szerint a Real Madrid ificsapatának támadója, Erik Vázquez Granados a Debreceni VSC-hez igazolhat.
Kecskemét
Fiatal védő érkezhet
A Csakfoci információi szerint ismét a Pakstól igazolhat a Kecskemét, a kiszemelt a fiatal hátvéd, Debreceni Ákos.
Zalaegerszeg
Külföldi ajánlatot utasítottak el
Sacha Tavolieri információi szerint a belga másodosztályú Kortrijk ajánlatot tett a ZTE-nek Dénes Csanád Vilmosért, ám azt a klub elutasította.
Tovább az összes átigazoláshoz