Légiósok: Kezdőként, pontszerzéssel mutatkozott be Ádám Martin Dél-Koreában

Ádám Martin első mérkőzésén 1-1-es döntetlent játszott az Ulsan a bajnokságban.
Budai László 2022. augusztus 2., kedd 15:20
Ádám Martin első mérkőzésén 1-1-es döntetlent játszott az Ulsan a bajnokságban.
Szerző: Budai László 2022. augusztus 2., kedd 15:20

Debütált új csapatában az előző NB I-es szezon gólkirálya, Ádám Martin, aki azok után, hogy nemrég egy különleges fotózáson is részt vett, most már a pályán bizonyíthatott. Kedden, magyar idő szerint kora délután ugyanis helyet kapott az Ulsan kezdőjében, amely a Seoul együttesét fogadta a bajnokság 24. fordulójában.

A 0-0-s első félidő után a vendégek szereztek vezetést az 50. percben, ám pár percre rá Qazaishvili egyenlített, a találkozó 1-1-es döntetlennel ért véget. A magyar válogatott támadót az 52. percben lecserélték.

Az Ulsan hat ponttal vezeti a tabellát a Jeonbuk előtt, amely azonban egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

Olvastad már?
Gyári munkásként kezdte koreai karrierjét Ádám Martin - fotók, videó
A magyar válogatott csatárnak egyelőre a pályán kívül kell helytállnia dél-koreai klubjában.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
DVSC
Támadó jött Svájcból
Újabb légiós szerződtetését jelentette be szombat délelőtt a DVSC: a 24 éves Dejan Djokic a svájci élvonalban szereplő FC Sion együttesétől érkezett a cívisvárosba.
Tovább az összes átigazoláshoz