Légiósok: Kádár 40 méteres gólpasszal reagált a kritikákra – videó

A Dinamo Kijev felkészülési mérkőzésen 3-0-ra legyőzte a Dinamo Bresztet a törökországi Belekben.
Csakfoci Admin 2020. január 27., hétfő 18:37
A Dinamo Kijev felkészülési mérkőzésen 3-0-ra legyőzte a Dinamo Bresztet a törökországi Belekben.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 27., hétfő 18:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Törökországban edzőtáborozó ukrán Dinamo Kijev a fehérorosz Dinamo Breszt ellen játszott felkészülési mérkőzést hétfő délután. Az elmúlt időszakban Ukrajnában a kritikák kereszttüzébe került magyar válogatott védő, Kádár Tamás a kezdőben kapott helyet Olekszij Mihajlicsenko vezetőedzőtől - a footboom.com tájékoztatása szerint Nazarii Rusyn, Viktor Tsygankov és Benjamin Verbic sérülés miatt nem léphetett pályára.

A 23. percben a kijeviek szerezték meg a vezetést - Pivaric egy hatalmas védelmi hibát kihasználva lőtte ki a hosszú sarkot. Szűk negyedórával később kétgólosra nőtt az ukránok előnye,

Kádár jó 40 méterről indította Pivaricot, aki a kapujából kissé kint álló Pavlyuchenko felett átfejelte a labdát.

Fordulás után a 75. percben Shepeliev tört be a tizenhatoson belülre, egy szép csel után lövésre lekészítette Duelund-nak a labdát, aki félmagasan lőtt a vendégek kapujába, kialakítva ezzel a 3-0-s végeredményt.

Kádár korábban már a Kolos Kovalivka elleni bajnokin mintegy 50 méteres gólpasszt adott Besiedinnek.

A Dinamo Kijev legközelebb január 28-án, kedden - magyar idő szerint 10:00 órakor - a kazah Kairat Almati ellen játszik.

Felkészülési mérkőzés, Belek

Dinamo Kijev - Dinamo Breszt 3-0 (Pivaric 23., 37., Duelund 75.)

Dinamo Kijev: Bushchan - Karavaev, Zabarny, Kadar, Vivcharenko - Kadiri, Shaparenko, Pivaric, Buyalskyi, Andriyevskyi - Kargbo

Olvastad már?
Légiósok: Újabb kemény kritikát kapott Kádár – a Dinamóval kezdte el a felkészülést
Úgy tűnik, továbbra is számítanak a kijevieknél a magyar válogatott védőre, aki elutazott csapatával Belekbe. Kádárt azonban nem mindenki látja szívesen a Dinamóban.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Fiatal érkező
2008-as születésű középpályást igazolt a Szentlőrinc Orlovics Olivér személyében. A labdarúgót az NB III-as PTE PEAC-tól szerződtették; ősszel még a fekete-fehér pécsieket fogja erősíteni kölcsönben.  
Vasas
Mezei aláírt
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci a napokban előre jelzett: a Topolya 25 éves magyar középpályása, Mezei Szabolcs visszatért az NB I-be és a Vasasba igazolt - jelentette be most a klub.
ETO
Schön kérői
Több külföldi klub - köztük az angol Stoke City, az olasz Lecce és Modena, valamint a német Darmstadt - is csábítja Schön Szabolcsot, az ETO FC 11-szeres válogatott szélsőjét. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz