Légiósok: Bese kezdőként debütált új csapatában

Bese Barnabás kezdőként végig a pályán volt az OH Leuven első bajnoki mérkőzésén a belga első osztályban.
Privacsek András 2020. augusztus 23., vasárnap 11:09
Bese Barnabás kezdőként végig a pályán volt az OH Leuven első bajnoki mérkőzésén a belga első osztályban.
Szerző: Privacsek András 2020. augusztus 23., vasárnap 11:09
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Besét három edzést követően a kezdőcsapatba jelölte Marc Brys vezetőedző a Charleroi elleni hazai mérkőzésen. Az újonc ugyan 3-1-re kikapott, de a magyar játékos jó teljesítményt nyújtott, nem tehetett a kapott gólokról.

Bese az előző szezonban még a Le Havre játékosa volt és mint ismert, a francia bajnokságot márciusban beszüntették a koronavírus-járvány miatt, így most öthónapos kényszerszünet után léphetett újra pályára a magyar válogatott védő.

Olvastad már?
Hivatalos: Megvan a magyar válogatott védő új klubja - a "kis Leicesternél" folytatja
A belga élvonalban szereplő OH Leuven szerdán hivatalosan is bejelentette Bese Barnabás érkezését.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.
Tovább az összes átigazoláshoz