A Bursaspor honlapjáról derült ki a hír. 3,5 millió ajánlottak a szélsőért, de a klubja 5 milliót szeretne kapni érte.
Ali Ay, a klub elnöke nyilatkozott kedden az ügyben, de azt egyelőre nem árulta el, hogy melyik két klubról van szó.
"Dzsudzsák Balázsért eddig két hivatalos ajánlatot kaptunk, de csapatneveket ne kérdezzenek. Három és fél millió eurót kínáltak a játékjogáért, de ennél többet, ötmillió euró körüli összeget szeretnénk érte kapni."
Mint ismert, a héten a klub kifizette a 400 milliós tartozását Dzsudzsáknak. A szélső kapcsán felmerült a Schalke is, de a német csapatnál cáfolták, hogy érdeklődnének iránta. A Bursaspor elnöke ma annak a reményének is hangot adott, hogy szeretné, ha tíz napon belül rendeződne a magyar válogatott futballista átigazolási ügye.
Átigazolások
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.
Újpest
Duarte bontott?
A portugál átigazolási hírekre specializálódott Diário de Transferências szerint André Duarte szerződést bontott Újpesten, így ingyen igazolhatóvá vált.