Góllal és gólpasszal kezdett új csapatában az Amerikában játszó magyar - videó

Sallói Dániel remekül kezdett új csapatában. Az MLS-ben szereplő Kansas City a második vonalnak megfelelő, USL-ben szereplő Swope Parknak adta kölcsön a magyar játékost, aki góllal és gólpasszal segítette győzelemhez csapatát az OKC Energy ellen (3-1). Sallóit a uslsoccer.com a meccs legjobbjának is választotta. HIGHLIGHTS: @SwopeRangers vs @EnergyFCMissed all the goals from #SPRvOKC? Catch them right here! #USLKickoff pic.twitter.com/W6AwskQxJh — USL (@USL) 2017. március 26.
Budai László 2017. március 27., hétfő 11:41
Sallói Dániel remekül kezdett új csapatában. Az MLS-ben szereplő Kansas City a második vonalnak megfelelő, USL-ben szereplő Swope Parknak adta kölcsön a magyar játékost, aki góllal és gólpasszal segítette győzelemhez csapatát az OKC Energy ellen (3-1). Sallóit a uslsoccer.com a meccs legjobbjának is választotta. HIGHLIGHTS: @SwopeRangers vs @EnergyFCMissed all the goals from #SPRvOKC? Catch them right here! #USLKickoff pic.twitter.com/W6AwskQxJh — USL (@USL) 2017. március 26.
Szerző: Budai László 2017. március 27., hétfő 11:41
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz