A Bursaspor drukkerei nem tétlenkedtek, felmentek a csapatbuszra, és ott kérték számon a játékosokat.
Úgy tűnik, Dzsudzsák Balázs még időben jött el a török Bursaspor együttesétől. A jelenleg az al-Vahda csapatában futballozó játékos korábbi együttese csak a 11. a török bajnokságban, a gyenge szereplést pedig nemigen tudják megemészteni a szurkolók.
A legutóbbi, Kasimpasától elszenvedett 4-0-s vereség után az együttes csapatbuszát is megállították a drukkerek, sőt, fel is mentek oda és tettlegességig fajult a számonkérés. Az egyik fanatikus le is videózta a balhét, így láthatjátok, hogyan zajlottak az események Törökországban.
Átigazolások
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.
Újpest
Markgráf helyzete
A - hírek szerint - a Köbenhavn együttesébe tartó Markgráf Ákos nincs ott a lilák DVSC elleni bajnokijának meccskeretében.
Fradi
Kodro újabb kérője
A görög OFI Kréta után a ciprusi rekordbajnok APOEL-nél is szóba került Kenan Kodro megszerzése.