Átigazolás: Bemutatták Ázsiában az NB I gólkirályjelöltjét - fotók, videó

Feczesin Róbert ígéretet is tett a koreaiaknak.
Dudás Gábor 2017. január 9., hétfő 7:54
Feczesin Róbert ígéretet is tett a koreaiaknak.
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 9., hétfő 7:54

Mint arról pénteken beszámoltunk, a Videoton korábbi magyar válogatott támadója, Feczesin Róbert Dél-Koreába igazolt, miután játékjogát megvásárolta a Jeonnam Dragons. A játékos annak ellenére döntött úgy távozása mellett (átigazolási kérelmét írásban nyújtott be a Vidi vezetéséhez), hogy a fehérvári klub szívesen hosszabbított volna vele.

 

A 30 éves, az NB I-ből őszi társgólkirályként távozó csatárt hivatalosan bemutatták a "Sárkányok", több fotók és egy videó is megjelent erről magyar idő szerint hétfőn. Feczesin röviden nyilatkozott is és egy ígéretet is tett a szurkolóknak.

- Nagyon boldog vagyok, hogy csatlakozhattam a Jeonnam Dragons együtteséhez. Szeretnék egy szép időszakot eltölteni Gwangyang városában, és a szurkolókat jó játékkal megörvendeztetni a stadionunkban. Ami a személyes célomat illeti, jó lenne 8 gólnál többet szerezni a koreai bajnokságban, minden meg is fogok tenni azért, hogy ezt elérjem – tette hozzá.

 
 
Átigazolások
Kocaelispor
Baloghra nem számítanak
Balogh Botond az idény végén távozik a Kocaelisportól, miután a klubja nem aktiválja a kölcsönszerződésében szereplő kivásárlási opciót.
Honvéd
Kiderült a spanyol edző neve
A Honvéd kispadjára az egyik esélyes név Pablo Alfaro, aki március óta a Gimnàstic vezetőedzője.
ETO / Puskás Akadémia
Borbélyékat ajánlgatják
Ki válthatja Vladimir Weiss-t a Slovan kispadján? - NB I-es jelöltek is lehetnek.
Tovább az összes átigazoláshoz