Angliából erősít a Partizan a Vidi-meccs előtt - visszatér a gólkirály is

Rutinos játékos igazol haza, de Djurdjevic is felépül várhatóan a csütörtöki EL-meccsre.
Dudás Gábor 2017. augusztus 14., hétfő 14:03
Rutinos játékos igazol haza, de Djurdjevic is felépül várhatóan a csütörtöki EL-meccsre.
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 14., hétfő 14:03

Apróságok hiányoznak Vladimir Stojkovic hazatéréshez: az angol másodosztályú Nottingham Forest 34 éves, 73-szoros szerb válogatott kapusa 2011 és 2013 között már volt a Partizan Belgrád játékosa, most pedig újra aláírhat a Videoton EL-riválisához.

Amennyiben a szerbek keddig véglegesíteni tudják az üzletet, a rutinos hálóőr regisztrációja – az előírt 48 órás határidőn belül – megvalósulhat a csütörtöki mérkőzésre – írja a hotsport.rs.

Ugyancsak jó hírt jelent a Partizan számára, hogy gólkirálya, a Vojvodina elleni bajnoki rangadót (1-0-ra nyert az utolsó pillanatokban a belgrádi gárda) sérülés miatt kihagyó Uros Djurdjevic, illetve a brazil Everton vélhetően visszatérhet majd a Vidi elleni első, zártkapus ütközeten.

Ugyanakkor a montenegrói Nebojsa Kosovic biztosan kihagyja a belgrádi mérkőzést, sőt, úgy tűnik, a visszavágón sincs sok esély a korábbi újpesti középpályás játékára.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Győr
Tímár Krisztián
Megerősítést nyert a csakfoci.hu információja: távozott az ETO FC Győr kispadjáról Tímár Krisztián. A pótlás házon belülről érkezett Antonio Munoz személyében.
Vasas
Kondás Elemér
Eldőlt, hogy az angyalföldi kispadon nem lesz váltás a válogatott szünet alatt, így továbbra is Kondás Elemér irányítja a Vasast.
ZTE FC
Christy Manzinga
Manzinga 17 mérkőzésen lépett pályára a ZTE-ben, most a dél-koreai másodosztályba igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz