Már biztos: Nem játszhat a Vidi ellen a Partizan fontos játékosa

Térdsérülés miatt kihagyja a zártkapus találkozót az egykori újpesti középpályás, aki egy bajnoki rangadóról is hiányozni fog.
Dudás Gábor 2017. augusztus 11., péntek 9:12
Térdsérülés miatt kihagyja a zártkapus találkozót az egykori újpesti középpályás, aki egy bajnoki rangadóról is hiányozni fog.
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 11., péntek 9:12

Nem játszhat a Vojvodina elleni bajnoki rangadón és a Videoton elleni első, jövő csütörtöki, zártkapus belgrádi playoff-meccsen sem a Partizan Belgrád 22 éves montenegrói középpályása, Nebojsa Kosovic – írja a szerb Blic.

Mint arról beszámoltunk, a korábban az Újpestben is futballozó Kosovic a Vozdovac elleni, 3-1-re elveszített hétközi bajnoki második félidejében szenvedett térdsérülést, és le is kellett cserélni.

Mint kiderült, szalagszakadásról nincs szó esetében, de a fiatal középpályásnak így is nagyjából egy hetet kell kihagynia, ugyanakkor további vizsgálatok is várnak még rá.

Átigazolások
Dorog
Nikházi továbbáll
Edzőváltás Dorogon: információink szerint az augusztusban kinevezett Nikházi Márk távozik a klubtól.
Fradi
Keane PL-klubnál jelölt?
Angol sajtóhír szerint az edzőjét menesztő Wolverhamptonnál is képben lehet az FTC-t irányító Robbie Keane.
Szentlőrinc
Márton is a jelöltek között volt
Úgy tudjuk, már több jelölt is felmerült a klubnál Waltner Róbert utódjaként, egyikük a legutóbb a ZTE-nél dolgozó Márton Gábor, de információink szerint a szakember nemet mondott a felkérésre.
Tovább az összes átigazoláshoz