6-0: Kádárék átgázoltak az ellenfelükön - videó

6-0-s sikerrel folytatta szereplését a Dinamo Kijev az ukrán bajnokság rájátszásában. A második helyre bebetonozott fővárosiak kiütötték vasárnap az Oleksandriya csapatát, a kezdőcsapatban ezúttal is a három belső védő egyikeként futballozó Kádár Tamással. A Dinamo a BL-selejtezőkben indulhat majd el a nyáron.
Dudás Gábor 2017. május 7., vasárnap 19:29
6-0-s sikerrel folytatta szereplését a Dinamo Kijev az ukrán bajnokság rájátszásában. A második helyre bebetonozott fővárosiak kiütötték vasárnap az Oleksandriya csapatát, a kezdőcsapatban ezúttal is a három belső védő egyikeként futballozó Kádár Tamással. A Dinamo a BL-selejtezőkben indulhat majd el a nyáron.
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 7., vasárnap 19:29
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz