Szűcs Tamás gólt szerzett a Köbenhavn színeiben az ifi BL-ben.
Szerdán a dán Köbenhavn 5-1-re győzött a török Galatasaray otthonában az ifjúsági Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában. A vendégek szűk 40 perc alatt már három gólos előnyre tettek szert, majd a törökök szépítettek, azonban végül kiütéses, 5-1-s sikert arattak a koppenhágaiak, akiknél két magyar tehetség is pályára lépett.
Németh Hunor a 70. percben, míg Szűcs Tamás a 82. percben szállt be a vendégeknél, utóbbi játékos ráadásul a 95. percben megszerezte a mérkőzés utolsó gólját, egy remek labdaszerzést követően.
Szűcs gólja
TAMÁS SZŰCS 🇭🇺 (2005) AGAINST GALATASARAY IN THE UYL! #UYL #FCK #GALFCK pic.twitter.com/Ub2GekbJte
— Wonderkids Hungary (@wonderkidshun) September 20, 2023
Olvastad már?

A Vidi máris lecsapna a Fradinál leváltott Máté Csabára - itt vannak a részletek
A csakfoci.hu információi szerint a Vidi hamarosan megválhat Bartosz Grzelak vezetőedzőtől, és informálisan már fel is vették a kapcsolatot Máté Csabával a közös folytatásról.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.

Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.

Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.