Fotó: dw.com
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) versenysorozataiban visszavonásig nem játszhatnak egymással ukrán és fehérorosz csapatok.
A szervezet pénteken jelentette be, hogy a döntés "az UEFA versenysorozatainak gördülékeny lebonyolítása érdekében" született, mivel "a csapatok, a hivatalos személyek és az egyéb résztvevők biztonsága a katonai konfliktus miatt nem lenne száz százalékig garantált".
A fehérorosz együttesek egy márciusi UEFA-döntés miatt nem játszhatnak hazai pályán nemzetközi kupameccset, és azokat az összecsapásokat, melyeken ők a pályaválasztók, zárt kapuk mögött kell lebonyolítani.
Az európai szövetség az orosz együtteseket és válogatottakat kizárta sorozataiból.
Olvastad már?
Teljes a lista: Ők lehetnek a Fradi, a Kisvárda, a Puskás és a Vidi ellenfelei Európában
A Ferencváros és a MOL Fehérvár két körben is kiemelt lehet.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari
Nagy Dominik távozik
A Szpari hivatalos honlapján jelentette be, hogy a felek nem hosszabbítják meg Nagy Dominik lejáró szerződését.
Honvéd
Távozó is van
A kispestiek 32 éves játékosa, Kesztyűs Barna az Instagramon búcsúzott el a klubtól, így a jelek szerint távozik.
Honvéd
Spanyol védő írt alá
A kispesti klub szerződtette a 25 éves Pablo Garcíát, aki legutóbb a spanyol harmadosztályban szerepelt, és akivel 1+1+1 évre írtak alá.