fotó: MTI/Hegedüs Róbert
A fiatal középpályás szerint rengeteg múlik a jövő heti mérkőzésen.
Mint ismert, a Ferencváros 3-1-re kikapott a Qarabagtól a Bajnokok Ligája-selejtező playoff-körének első mérkőzésén a Groupama Arénában.
Az összecsapás után a Fradi fiatal középpályása, Tóth Alex értékelt a klub hivatalos Facebook-oldalának.
Nem ilyen eredményre számítottunk, főleg hazai pályán. Tényleg építkezni kell valahogy a következő meccsre, mert rengeteg fog múlni rajta. Csak azon van a hangsúly, ezt el kell felejteni, vagyis teljesen megújult erővel kell kimenni a visszavágóra
- mondta Tóth.
A párharc visszavágóját jövő hét szerdán játsszák Azerbajdzsánban.
Olvastad már?
BL-playoff: "Csodás, meggyőző győzelem a Fradi ellen" - azeri lapszemle
Azerbajdzsánban már a Bajnokok Ligája főtábláján látják a Qarabagot.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.