Topligák: Nem tud nyerni a világ egyik leggazdagabb csapata - videók

A dúsgazdaggá vált Newcastle United pontokban továbbra sem túl tehetős, 20 percen át emberhátrányban is vezetve, de végül 14. bajnoki meccsén is nyeretlenül (7 döntetlen, 7 vereség) maradva sereghajtó a Premier League-ben. A Serie A-ban az Atalanta, a Fiorentina és a sok gonddal küszködő Juventus is magabiztos győzelmet aratott kedden. Eredmények, videók.
Dudás Gábor 2021. november 30., kedd 23:10
Szerző: Dudás Gábor 2021. november 30., kedd 23:10

Premier League, 14. forduló, kedd:

Newcastle United – Norwich City 1-1 (Wilson 61. – 11-esből, ill. Pukki 80.) - piros lap: Clark (Newcastle, 10.)

Leeds United – Crystal Palace 1-0 (Raphinha 93. - 11-esből)

Serie A, 15. forduló, kedd:

Salernitana – Juventus 0-2 (Dybala 21., Morata 70.)

Atalanta – Venezia 4-0 (Pasalic 7., 12., 67., Koopmeiners 58.)

Fiorentina – Sampdoria 3-1 (Callejón 23., Vlahovic 32., Sottil 45., ill. Gabbiadini 15.)

Hellas Verona – Cagliari 0-0

Kegyetlen büntetéseket kaphat a Juventus, óriási vihart kavart Messi 7. Aranylabdája – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Külföldi körkép.