Fotó: twitter.com/Atleti

Topligák: Griezmann sarkazós gólja mindent vitt, lemészárolták a Brement - eredmények, videók

Hatgólos győzelmet aratott a Köln a Werder ellen a Bundesliga szombat esti mérkőzésén, az Atlético pedig tíz perc alatt elintézte a Valladolidot Spanyolországban.
Nyikes Zoltán 2023. január 21., szombat 21:54
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. január 21., szombat 21:54

Az Atlético Madrid magabiztos teljesítménnyel 3-0-ra nyert a vendég Valladolid ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának szombati játéknapján. A hazai csapat az első félidő közepén tíz perc alatt eldöntötte a találkozót, akkor sorrendben Álvaro Morata, a nagy kedvvel játszó Antoine Griezmann, majd Mario Hermoso volt eredményes. (MTI)

La Liga, 18. forduló:

Atlético Madrid-Valladolid 3-0 (Morata 18., Griezmann 23., Hermoso 28.)

A Köln otthon 7-1-re lelépte a Werder Brement a német labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szombati játéknapján. A Köln a 9. percben kezdte meg a gólgyártást, a 36. percben pedig már 5-0-ra vezetett. A hazai együttesben Steffen Tigges, valamint a tunéziai válogatottal a katari világbajnokságot megjárt Ellyes Skhiri duplázott. A Werder szépítő gólját a német válogatott Niclas Füllkrug szerezte. A Köln ezt megelőzően öt forduló alatt mindössze egy pontot gyűjtött, ezeken a mérkőzéseken összesen két gólt szerzett, háromszor pedig eredménytelen volt. (MTI)

Bundesliga, 16. forduló:

1. FC Köln-Werder Bremen 7-1 (Maina 9., Tigges 16., 21., Skhiri 31., 54., Huseinbasic 36., Friedl 77. - öngól, ill. Füllkrug 38.)

Topligák: Sallai csapatát darabokra szedték a "farkasok", Lamparddal történelmi mélységekben a liverpooliak - eredmények, videók
Csúnya vereségbe szaladt bele a Freiburg, amelyből sérülés miatt hiányzott a magyar válogatott Sallai Roland. Schäfer András sem volt az Union keretében, a berliniek hátrányból fordítottak, míg a Herthánál végig a kispadon ült Dárdai Márton. Angliában már nyolc bajnoki óta nyeretlen a Frank Lampard vezette Everton.