Fotó: Lazio Twitter

Topligák: A Juventus és a Real Madrid is fájó vereséget szenvedett

A Lazio második góljára már nem volt válasza a Juventusnak. | A Real hiába vezetett kétszer is, pont nélkül maradt a Villarreal ellen.
Budai László 2023. április 8., szombat 22:43
Szerző: Budai László 2023. április 8., szombat 22:43

Serie A

A Juventus három győztes bajnoki után a Lazio otthonába látogatott. Az első félidő hajrájában gyors gólváltás történt: a hazaiak Milinkovic-Savic révén kerültek előnybe, Rabiot még a szünet előtt egyenlített. A rómaiak azonban a pihenőt követően is gyorsan betaláltak, ekkor Zaccagni volt eredményes, és erre már nem volt válasza a torinói csapatnak.

A Lazio így megerősítette második helyét a tabellán, míg a Juve fontos három pontot bukott a nemzetközi kupákért való versenyfutásban.

La Liga

Szintén nagycsapat vérzett el a La Ligában, ahol a Real Madrid bár Torres öngóljával, majd Vinícius Júnior találatával is vezetett, a Villarreal kétszer is egyenlített, majd a meccset is megnyerte (2-3). A Real az utolsó pillanatokban úgy tűnt, büntetőhöz jut, de VAR-vizsgálat után visszavonta ítéletét a játékvezető.

Topligák: Szoboszlai kapu felé tekert szöglete győztes gólt hozott Dárdaiék ellen; Haaland-csodagóllal nyert a City - videó
A Leipzig a Bundesligában, a ManCity a Premier League-ben, a Roma pedig a Serie A-ban szerezte meg a három pontot.