Topligák: Az újonc otthonában égett nagyot a Milan, gálázott a Barcelona - eredmények, videók

Meglepetésre vereséget szenvedett a tabella alsó felében álló újonc Speziától az éllovas AC Milan az olasz bajnokság 22. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A spanyoloknál a Barcelona 5-1-re verte hazai pályán az Alavést.
Csakfoci Admin 2021. február 13., szombat 22:40
Szerző: Csakfoci Admin 2021. február 13., szombat 22:40

Serie A, 22. forduló

Spezia-AC Milan 2-0 (Maggiore 56., Bastoni 67.)

A hazai csapat a második félidő elején szerzett vezetést és nem sokkal később növelni tudta előnyét, a vendégek pedig gólképtelenek maradtak. A Spezia korábban csak egyszer nyert otthon, a listavezető az egész meccsen kétszer találta el a hazaiak kapuját.

La Liga, 23. forduló

Barcelona-Alavés 5-1 (Trincao 29., 74., Messi 46., 75., Firpo 80., ill. Rioja 57.)

Az első félidőben Trincao és Lionel Messi volt eredményes, majd a második játékrészben szépített a vendégcsapat, de a 74. és a 80. perc között újabb három Barcelona-gól született Trincao, Messi és Junior Firpo jóvoltából. A katalán csapat a bajnokságban a legutóbbi hét mérkőzését megnyerte. (MTI)

Topligák: A Napoli elrontotta Chiellini jubileumát, Gündogan duplája is kellett a Tottenham legyőzéséhez - videók
A Napoli hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Juventust, amelynek színeiben Giorgio Chiellini a 400. alkalommal lépett pályára a Serie A-ban. Az angoloknál Ilkay Gündogan duplájának is köszönhetően a Manchester City 3-0-ra legyőzte a Tottenhamet a Premier League 24. fordulójában.