Fotó: kicker.de

Szoboszlai önkritikusan beszélt a Bayern elleni rangadóról: "Nem akarok még egy ilyen félidőt játszani ebben a szezonban"

Szoboszlai Dominik gólpasszt adott a Bayern München elleni, pénteki rangadón, ám a magyar válogatott játékos ennek ellenére is kritizálta saját, első félidős teljesítményét.
Póczik Dávid 2023. január 23., hétfő 10:13
Fotó: kicker.de
Szoboszlai Dominik gólpasszt adott a Bayern München elleni, pénteki rangadón, ám a magyar válogatott játékos ennek ellenére is kritizálta saját, első félidős teljesítményét.
Szerző: Póczik Dávid 2023. január 23., hétfő 10:13

Honlapunk is beszámolt a péntek esti, RB Leipzig-Bayern München mérkőzés alakulásáról, a találkozón többek között Szoboszlai Dominik gólpasszának köszönhetően 1-1-es döntetlent értek el a lipcseiek. A 22 éves magyar középpályásnak volt még egy emlékezetes megmozdulása a találkozón, amikor a 65. percben pazar kötényt osztott ki Dayot Upamecanónak, aki ezután csak szabálytalanul tudta megállítani a kapu felé igyekvő magyar játékost.

Upamecano a szabálytalanságért csak sárga lapot kapott, amit - többek között - Szoboszlai is vitatott.

- Ezt végülis a játékvezetőnek kell eldöntenie, de ha Upamecano nem ér hozzám, akkor talán egészen a kapuig mentem volna - mondta Szoboszlai a kicker.de-nek, remélve, hogy a jövőben egy ilyen szituációban a lipcseiek is "csak sárgát" kapnak.

A magyar válogatott játékos csapata egyik legjobbja volt a Bayern München elleni összecsapáson, ennek ellenére kritizálta saját, első félidős teljesítményét.

Szeretném gyorsan elfelejteni az első félidőt. Vannak olyan meccsek, amikor azt mondod; ez megtörténhet, de egy rossz meccs elég, és én ezt az első félidőben letudtam. Nem akarok még egy ilyen félidőt játszani ebben a szezonban.

- fogalmazott Szoboszlai, majd hozzátette, a második félidőre már nagyobb elánnal jött ki.

Olvastad már?
Bundesliga: Szoboszlai gólpasszt adott és felbőrözte a vb-ezüstérmest, a Bayern nem bírt a Lipcsével - videók
A magyar válogatott játékos, Szoboszlai Dominik az RB Leipzig egyik legjobbja volt a Bayern München elleni rangadón.
Elolvasom
Átigazolások
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz