Fotó: Liverpool FC/Liverpool FC via Getty Images

Két Szoboszlai-gólpassz a Liverpool aranymeccsén - videó

A kezdőként pályára lépett Szoboszlai Dominik gólpassznál jár a Liverpool, a bajnoki címről döntő vasárnapi bajnokiján a Tottenham ellen.
Csakfoci.hu 2025. április 27., vasárnap 17:58
Fotó: Liverpool FC/Liverpool FC via Getty Images
A kezdőként pályára lépett Szoboszlai Dominik gólpassznál jár a Liverpool, a bajnoki címről döntő vasárnapi bajnokiján a Tottenham ellen.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. április 27., vasárnap 17:58

A Tottenham ugyan meglepetésre vezetést szerzett az Anfielden vasárnap, a korábbi liverpooli csatár, Solanke 12. percben esett góljával, de a Vörösök gyorsan egyenlítettek, sőt, fordítottak is.

A 19. percben Szoboszlai Dominik ugrott ki a jobbösszekötő helyén és estében adta középre a labdát, amit a 10. Premier League-meccsén pályára lépő Diaz terelt közelről a kapuba. A partjelző lest jelzett, de aztán a VAR és a játékvezető is felülbírálta a döntését (1-1).

A 24. percben aztán az argentin Mac Allister óriási bombát zúdított felsőbe, így már a bajnoki címért hajtó Pool szerzett vezetést (2-1). A 34. percben pedig Gakpo használt ki egy kapu előtti kavarodást, 3-1-re alakítva az állást.

A második játékrészben aztán újabb két gólt szerzett a Pool és a negyedik hazai találatot megint csak Szoboszlai készítette elő, a befejezőember pedig Salah volt. A magyar középpályást a 69. percben, nagy taps közepette cserélte le edzője, Arne Slot.

A vége 5-1, bajnok lett a Liverpool - a részletek itt!

Szoboszlai két gólpassza:

Olvastad már?
Szoboszlai édesapja merész dolgot is bevállalna a Liverpool bajnoki címének ünneplése közben - videó
Vasárnap az Anfielden ünnepelheti újabb Premier League elsőségét a Liverpool.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
DVSC
Támadó jött Svájcból
Újabb légiós szerződtetését jelentette be szombat délelőtt a DVSC: a 24 éves Dejan Djokic a svájci élvonalban szereplő FC Sion együttesétől érkezett a cívisvárosba.
Tovább az összes átigazoláshoz