Fotó: twitter.com/FCBarcelona

Spanyol Szuperkupa: Lewandowski megint betalált, összejött a Real Madrid-Barcelona döntő Szaúd-Arábiában - videó

A második félidőben döntött a Barcelona.
Nyikes Zoltán 2024. január 11., csütörtök 22:17
Fotó: twitter.com/FCBarcelona
A második félidőben döntött a Barcelona.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. január 11., csütörtök 22:17

Az FC Barcelona 2-0-ra legyőzte csütörtökön az Osasunát a labdarúgó Spanyol Szuperkupa elődöntőjében, így a fináléban az ősi rivális Real Madriddal találkozik.

A Rijádban zajló Szuperkupa második elődöntőjében a katalánok játszottak fölényben, az első félidőben azonban nem tudták bevenni az Osasuna kapuját. A fordulás után aztán negyedóráig sem bírta a nyomást az Osasuna, Robert Lewandowski az 59. percben szerezte meg a vezetést a Barcának. A folytatásban egészen a hajráig nyílt volt a mérkőzés, a 93. percben aztán Lamine Yamal lezárta a mérkőzést.

A Real Madrid-FC Barcelona döntőt vasárnap rendezik a szaúdi fővárosban.

Spanyol Szuperkupa, elődöntő

Barcelona-Osasuna 2-0 (Lewandowski 59., Yamal 93.)

(MTI)

Olvastad már?
Ki lesz a Fradi kezdőcsatára tavasszal Kodro érkezése után? - így döntenének a Csakfoci-olvasók
A legtöbben úgy vélik, hogy Varga Barnabás kirobbanthatatlan lesz és ő marad a Fradi kezdőcsatára.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz