La Liga: Benzema a 100. percben is betalált a Real Madrid újabb győztes meccsén - videó

A címvédő Real Madrid 3-1-re nyert az Espanyol vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2022. augusztus 29., hétfő 9:18
Szerző: Dudás Gábor 2022. augusztus 29., hétfő 9:18

A fővárosiak a 12. percben Vinicius Junior révén szereztek vezetést, a hazaiak Joselu találatával a szünet előtt egyenlítettek.

A kiváló iramú mérkőzésen a Real Madrid játékában lényegesen több gólveszély volt, végül Karim Benzema 88. percben szerzett gólja ismét előnyt jelentett a vendégeknek. A végeredményt az ezúttal is rendkívül aktív francia csapatkapitány állította be a 100. percben - írja az MTI.

Ezzel már csak két csapat hibátlan a bajnokságban három forduló után: a Real Madrid és a Real Betis.

La Liga, 3. forduló:

Espanyol – Real Madrid 1-3 (Joselu 43., ill. Vinícius Jr. 12., Benzema 88., 100.) - piros lap: Lecomte (Espanyol, 96.)

Mourinho Európa-bajnok igazolása, Lewandowski Barcelonában is beindult - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.