A Real Madrid meglepetésre a visszavágón sem tudott nyerni a Celta Vigo ellen, így kiesett a Király Kupából.
Egy héttel ezelőtt a Real hazai pályán szenvedett 2-1-es vereséget a Celta Vigotól a Király Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A visszavágón a Celta Danilo öngóljával szerzett vezetést közvetlenül a szünet előtt.
A második játékrészben C. Ronaldo ugyan egyenlített, de a második találat csak nem akart összejönni. Sőt, a 85. percben Daniel Wass góljával újra a hazaiaknál volt az előny. Az utolsó percben Lucas Vazquez ugyan egynlített, de ez kevés volt a továbbjutáshoz, a Celta Vigo került a Király Kupa elődöntőjébe.
Celta Vigo - Real Madrid 2-2 (Danilo 44.-öngól, Wass 85., ill. Ronaldo 62., Lucas Vazquez 91.) - továbbjutott a Celta 4-3-al
Átigazolások
Szentlőrinc
Márton Gábor
Márton Gábor sportigazgatóként csatlakozik az NB II-es csapathoz.
Videoton
Marad a fiatal
Szerződést hosszabbítottak 18 éves támadó középpályásukkal, Ekbauer Tamással, aki jelenleg kölcsönben, Veszprémben szerepel.
Paks/Honvéd
Vécseit akarják Kispesten
Az elmúlt hat évben öt bajnoki címet és három kupagyőzelmet is bezsebelő Vécsei Bálinttal erősítene az NB I felé tartó Honvéd.