Húsz éve nem volt ilyen jó a Real, a Granadát is lelépte - videó

A királyiak hat ponttal vezetik a spanyol bajnokságot. 
Budai László 2017. január 7., szombat 13:57
A királyiak hat ponttal vezetik a spanyol bajnokságot. 
Szerző: Budai László 2017. január 7., szombat 13:57

A Real Madrid rendkívül könnyedén győzött ma koradélutáni bajnokiján. A királyiak Isco duplájával, valamint Benzema, Ronaldo és Casemiro találatával ütötték ki 5-0-ra a Granadát.

Zinedine Zidane együttese ezzel ugyanannyi lejátszott összecsapás után hat ponttal vezet a Barcelona előtt.

A Real már 27 mérkőzés óta veretlen a spanyol bajnokságban, legutóbb 1997-ben volt ennyire meghatározó hazájában, akkor 29 meccsig jutott. Emellett egy másik rekordot be is állítottak, méghozzá a nagy rivális Barcelonáét, amely 39 mérkőzésen maradt veretlen - ebbe beleszámít az összes tétmeccs -, ez pedig a leghosszabb sorozat bármelyik spanyol együttestől.

ÍGY ÁLL A LA LIGA - TABELLA

Spanyol bajnokság

Real Madrid-Granada 5-0 (Isco 12., 31., Benzema 20., Ronaldo 27., Casemiro 58.)


All Goals & highlights - Real Madrid 5-0... by Live1Goals

 
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz