Fotó: twitter.com/LevanteUD

Barcelona: Újabb kellemetlen bajnoki, elszórakozták kétgólos előnyüket Messiék - videó

Ezúttal sem tudta átvenni a vezetést a tabellán a Barcelona, pedig Messiék már 2-0-ra is vezettek a Levante otthonában, a szünet után azonban váratlan fordulatot vett a meccs.
Nyikes Zoltán 2021. május 12., szerda 8:17
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. május 12., szerda 8:17

Az FC Barcelona 3-3-as döntetlent játszott a Levante vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának keddi játéknapján. A katalánok 2-0-ra, majd 3-2-re is vezettek, de a valenciai együttes a 83. percben ismét egyenlített, és ezzel beállította a végeredményt.

A hazaiak immár hat forduló óta nyeretlenek, a vendégek pedig a pontvesztés mellett amiatt bánkódhatnak, mert ezúttal sem tudták átvenni a vezetést a tabellán.

Érdekesség, hogy a Levante a most futó szezonban már 8 pontot gyűjtött a nagy hármas, az Atlético Madrid, a Barcelona és a Real Madrid elleni találkozókon, a valenciai együttes pedig ezzel kapcsolatban egy frappáns posztot tett közzé a mérkőzés után: "Nem csoda, hogy nem hívnak minket a Szuperligába ?" - írták a Twitteren. (MTI/csakfoci.hu)

La Liga, 36. forduló:

Levante-FC Barcelona 3-3 (Melero 57., Morales 59., S. Leon 83., ill. Messi 25., Pedri 34., Dembélé 64.)
Elche-Alavés 0-2
(Joselu 40., Rioja 54.)
Osasuna-Cádiz 3-2 (Budimir 38., 75., R. Torres 86., ill. Saponjic 49. - 11-esből, Perea 91.)