Messi lemondta a válogatottságot

Lionel Messi ideiglenesen lemondta a válogatottságot: az ötszörös aranylabdás idén nem lép pályára az argentin együttesben.
Privacsek András 2018. augusztus 15., szerda 21:37
Lionel Messi ideiglenesen lemondta a válogatottságot: az ötszörös aranylabdás idén nem lép pályára az argentin együttesben.
Szerző: Privacsek András 2018. augusztus 15., szerda 21:37

Az argentin Clarin című lap információja szerint Lionel Scaloni – aki ideiglenes megbízatással irányítja a dél-amerikai csapatot – többször beszélt Messivel, aki előbb szeretné magát túltenni a világbajnokságon, majd tiszta fejjel dönteni. Scaloni ezért nem tudta meggyőzni a Barcelona támadóját arról, hogy ősszel is álljon a nemzeti csapat rendelkezésére.

Argentína szeptemberben két felkészülési mérkőzést játszik az Egyesült Államokban: 7-én Guatemalával, 11-én Kolumbiával találkozik. Október végén, november elején további két összecsapást játszik, jelen állás szerint Messi nélkül.

Az argentin válogatott az oroszországi világbajnokságon a nyolcaddöntőben búcsúzott, miután a vb egyik legszínvonalasabb összecsapásán 4-3-ra kikapott a későbbi aranyérmes francia csapattól.

A Barcelonával már 33 trófeát nyert Messi 128 mérkőzésen 65 gólt szerzett a válogatottban, amellyel viszont semmilyen sorozatban sem ért a csúcsra.

(MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Gyirmót
Távozhat a kétméteres csatár
A 20 éves ukrán csatár, Oleksandr Pyshchur 26 tétmeccsen 8 gólnál és 4 asszisztnál jár a mostani idényben. A Kisalföld úgy tudja, több NB I-es klub is érdeklődik a gyirmóti támadó iránt és távozhat a klubtól.
Újpest
Újabb edzőt jelentettek be
A Maribor után az Újpest is bejelentette, hogy Damir Krznar vezetőedző első számú assisztensedzője Ales Mertelj lesz, aki a szlovénoktól érkezik az NB I-es klubhoz.
Fradi
Marad a fiatal
Meghosszabbította 18 éves középpályása, a már az NB I-ben is bemutatkozott Madarász Ádám szerződését a klub - számolt be róla a fradi.hu.
Tovább az összes átigazoláshoz