A világ- és Európa-bajnok Sergio Busquets lett az FC Barcelona labdarúgócsapatának kapitánya Lionel Messi távozását követően.
A klub honlapjának hétfői beszámolója szerint a 33 éves középpályásnak - aki a nyári Európa-bajnokságon a spanyol válogatottban is csapatkapitány volt - sorrendben Gerard Piqué, Sergi Roberto és Jordi Alba lesznek a helyettesei.
A katalánok azt is közölték, hogy 17 hónap után újra nézők előtt léphet pályára az együttes a Camp Nou Stadionban, a La Liga első fordulójának vasárnapi játéknapján Real Sociedad elleni összecsapáson 29 803 szurkoló lehet jelen.
Érdekesség, hogy a koronavírus-járvány követő korlátozások előtt legutóbb, 2020. március 7-én szinte a Real Sociedad ellen játszott saját drukkerei előtt a gránátvörös-kék alakulat. (MTI)
Olvastad már?
Messi sírva búcsúzott a Barcelonától: "Biztos voltam benne, hogy itt folytatom; remélem, valamikor visszatérhetek"
Lionel Messi 21 év után távozott a Barcelonától. A hatszoros aranylabdás sajtótájékoztatón búcsúzott el a klubtól és a szurkolóktól.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.