Fontos bejelentést tettek a katalánok legnagyobb sztárjukkal kapcsolatban.
A Barcelona hivatalos Twitter-csatornáján tette közzé, hogy legnagyobb sztárja, Lionel Messi 2021-is meghosszabbította szerződését. A hírek szerint az argentin klasszis új kontraktusában már 300 millió eurós kivásárlási ár is szerepel.
A 30 éves támadó minden idők legeredményesebb gólszerzője klubjában és hazája válogatottjában is. Dicsőséglistáján többek között nyolc spanyol bajnoki cím és négy Bajnokok Ligája-győzelem szerepel.
BREAKING
Leo Messi will remain at @FCBarcelona until 2021.#Messi2021 pic.twitter.com/Ee0KZIse59— FC Barcelona (@FCBarcelona) 2017. július 5.
Átigazolások
Szentlőrinc
Hosszabbítás
Lakatos Márk a következő szezonban is a Szentlőrinc színeiben futballozik majd.
ETO
Kiszemelt csatár
Sajtóhírek szerint az ETO ajánlatot tett a belga Dender 24 éves északmacedón csatára, David Toshevski megvásárlására. A kiszemelt labdarúgó megszerzéséért az izraeli Maccabi Haifa is versenyben van.
Gyirmót
2 profi
Profi szerződést kapott az NB II-es Gyirmót FC Győr két fiatal játékosa: Lengyel Botond három, míg Szabó Kornél kettő plusz egy éves kontraktust írt alá.