Klubja rögtön felfüggesztette a friss igazolást.
Áll a bál a spanyol első osztályú Granada csapatánál. Jose Angulo, a csapat nyáron igazolt ecuadori játékosa pozitív drogtesztet produkált. A 21 éves csatár még előző klubja, az Independiente del Valle játékosaként adott mintájában mutattak ki tiltott szert. A tesztet a Libertadores-kupában végezték el, amelyben története során először jutott döntőig az ecuadori gárda.
A Granada közleményben jelentette be, hogy értesítést kapott a dél-amerikai szövetségtől Angulo pozitív tesztjéről, így a B-próba eredményéig felfüggesztették Angulo játékjogát.
A támadó – aki augusztus elején ötéves szerződést írt alá a Granadával – nem lépett pályára múlt szombaton az 1–1-gyel zárult Villarreal elleni idénynyitó hazai bajnokin.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Honvéd
Hazatért a román légiós
A játékosok minőségében és a szurkolók szenvedélyességében is veri Magyarországot a román foci, de a színvonal magasabb az NB I-ben - állítja a hat év és négy magyar klub után hazatérő Cornel Ene.

FTC
Owusu Izraelben
Az izraeli élvonalban szereplő Maccabi Bnei Reineh hivatalos felületein tudatta, hogy leigazolta Owusu Kwabenát, aki legutóbb a Ferencváros játékosa volt.

Légiósok
Csoboth Törökországban
A török élvonalban sereghajtó Genclerbirligi a 2025/26-os szezonra kölcsönvette Csoboth Kevint.