A Barca után a Real is botlott, az Atlético nyert - videó, tabella

Zinedine Zidane együttese gólt sem tudott szerezni az Athletic Bilbao ellen.
Budai László 2017. december 2., szombat 22:38
Zinedine Zidane együttese gólt sem tudott szerezni az Athletic Bilbao ellen.
Szerző: Budai László 2017. december 2., szombat 22:38

Azok után, hogy a Barcelona szombat délután csak 2-2-es döntetlent játszott a Celta Vigo ellen, az Atlético Madridnak és a Realnak is esélye volt arra, hogy csökkentse hátrányát a La Ligában.

Az Atlétinek ez sikerült is, miután hátrányból felállva Antoine Griezmann 88. percben szerzett találatával megverte a Real Sociedadot (2-1).

A Real Madrid azonban a katalánokhoz hasonlóan csak ikszelt: Zinedine Zidane együttese 0-0-ra végzett idegenben az Athletic Bilbao ellen.

A Sevilla legyőzte a Deportivót (2-0).

TABELLA: ÍGY ÁLL A LA LIGA

La Liga, 14. forduló

Atlético Madrid-Real Sociedad 2-1 (Luis 63., Griezmann 88., ill. Willian José 29. – 11-esből)

Real Madrid-Athletic Bilbao 0-0 - kiállítva: Ramos 87. (Real M.)

Sevilla-Deportivo 2-0 (Ben Yedder 45., Krohn-Dehli 78.)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nikitscher Angliából kapott ajánlatot
A magyar válogatott Nikitscher Tamásért az angol másodosztályú Derby County tett ajánlatot, de a spanyol Real Valladolid nemet mondott a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Honvéd
Légiósnak állt a támadó középpályás
A 20 éves támadó középpályás, Keresztes Noel hét évet után távozik Kispestről és Szlovéniában, az NK Nafta Lendava együttesénél folytatja pályafutását.
Ferencváros
Távozik a 4-szeres bajnok szélső
Hivatalossá vált, hogy távozik a klubtól a Ferencváros játékosa, Pászka Lóránd, akit már az új csapata is bejelentett.
Tovább az összes átigazoláshoz