Kihagyja a Szuperkupa-döntőt is.
Mint ismeretes, a portugál válogatott és a Real Madrid klasszisa, Cristiano Ronaldo az Európa-bajnokság döntőjében sérült meg, amelyet követően már az első félidő 25. percében le kellett cserélni.
A támadó sérülésével kapcsolatban továbbra sincsen pontos diagnózis, ennek ellenére a spanyol sportsajtó kész tényként közli, hogy C. Ronaldo legalább 4 hét kihagyásra kényszerül, így a Sevilla elleni, augusztus 9-i Szuperkupa-meccsen biztosan nem léphet majd pályára.
Átigazolások
Újpest
Megszólalt Ganea
Az Újpest által elküldött George Ganea szerint a döntés mögött nem csupán szakmai szempontok álltak.
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.
Kisvárda
Dinnyés Olivér
Honlapunk úgy tudja, hogy Dinnyés Olivért szívesen látnák Kisvárdán.