Fotó: Andreas Gora/dpa

Sky Sports: Szinte biztossá vált Dárdai jövője - itt vannak a részletek

A Sky Sport szerint valószínűtlen, hogy a berlini csapat a magyar vezetőedzővel folytatja a következő szezonban.
Budai László 2024. május 7., kedd 9:19
Fotó: Andreas Gora/dpa
A Sky Sport szerint valószínűtlen, hogy a berlini csapat a magyar vezetőedzővel folytatja a következő szezonban.
Szerző: Budai László 2024. május 7., kedd 9:19

Minden bizonnyal távozik a Hertha éléről a csapat vezetőedzője, Dárdai Pál - legalábbis a Sky Sports értesülései szerint.

Az együttműködés folytatása az edző és a klub között valószínűtlen

- írja a lap saját információira hivatkozva. A Sky Sports szerint az ok a csapat túlságosan sok hullámvölgye. Már a lehetséges utódot is tudni vélik, ő az a Cristian Fiél lehet, aki jelenleg a Nürnberget próbálja benntartani a Bundesliga 2-ben, igaz, szerződése 2025 nyaráig szól.

A Hertha valóban igen kiegyensúlyozatlan ebben a szezonban: az idény nagy részében a középmezőnyben helyezkedett el, majd négy meccsen szerzett 13 ponttal váratlanul úgy tűnt, mégis esélye lehet legalább a feljutási osztályozót jelentő helyek elérésére. De aztán kikaptak a Karlsruhétól, azóta játszottak egy döntetlent, az előző fordulóban pedig megint vereséget szenvedtek. A berliniek így két fordulóval a vége előtt csak a kilencedikek a 16 csapatos másodosztályban.

Olvastad már?
Légiósok: Lehet még fordulat az Angliában játszó magyar válogatott játékos átigazolási ügyében
Elképzelhető, hogy mégis kivásárolja a Sunderland a jelenleg kölcsönben a Championshipben futballozó Callum Stylest.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Tovább az összes átigazoláshoz