Fotó: AS Roma

Serie A: Mourinho ment, a győzelem jött; a Milan a 80. perc után fordított - videó

A Roma 2-1-re győzött a Verona ellen, a Milan az Udinesét verte idegenben 3-2-re.
Budai László 2024. január 20., szombat 22:48
Szerző: Budai László 2024. január 20., szombat 22:48

José Mourinho távozása és Daniele De Rossi érkezése után nyert az AS Roma az olasz bajnokságban, ahol a Veronát verte. A Farkasok Lukaku és Pellegrini góljával már 25 perc után kettővel vezettek. Igaz, a vendégek a második játékrészben előbb 11-eshez jutottak - amelyet kihagytak -, majd nem sokra rá szépítettek, de egy gólnyi előnyt megtartottak a hazaiak (2-1).

A Milan bár Loftus-Cheek góljával vezetést szerzett az Udinese elleni bajnokin, de a hazaiak nagy meglepetésre fordítani tudtak. A piros-feketék azonban Jovic révén a 83. percben egyenlítettek, majd a 93. percben Okafor találatával a győzelmet is kicsikarták (2-3).

Serie A, 21. forduló

AS Roma-Verona 2-1 (Lukaku 19., Lo. Pellegrini 25., ill. Folorunsho 76.)
Udinese-AC Milan 2-3 (Samardzic 42., Thauvin 62., ill. Loftus-Cheek 61., Jovic 83., Okafor 93.)

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.