A Juventus nyerni tudott az újonc Cremonese otthonában, a Roma is hozta a kötelezőt, a Lazio Leccében kapott ki.
Serie A, 16. forduló:
Cremonese - Juventus 0-1 (Milik 91.)
Fiorentina - Monza 1-1 (Cabral 19., ill. Augusto 61.)
AS Roma - Bologna 1-0 (Pellegrini 6. - 11-esből)
Lecce - Lazio 2-1 (Strefezza 57., Colombo 71., ill. Immobile 14.)
Korábban játszották:
Salernitana - AC Milan 1-2
Sassuolo - Sampdoria 1-2
Spezia - Atalanta 2-2
Torino - Verona 1-1
Később:
20:45
Inter - Napoli
Udinese - Napoli
Olvastad már?

Serie A: Az első negyedórában hengerelt, de a végén megizzadt a győzelemért a Milan; a sírból jött vissza az Atalanta - videók
Az AC Milan 2-1-s győzelemmel kezdte a 2023-as évet, Stefano Pioli együttese Salernóból hozta el a három pontot. Otthon bukott a Sassaulo a kiesőjelölt ellen. Kétgólosra hátrányból mentett pontot az Atalanta.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.