Serie A: Kétszer is vesztésre áll a Juve a derbin, mégis nyert - videó

Az Serie A 24. fordulójának zárómérkőzésén a Juventus 0-1-ről és 1-2-ről is felállva aratott végül 4-2-es győzelmet a torinói városi rangadón.
Csakfoci.hu 2023. február 28., kedd 22:43
Szerző: Csakfoci.hu 2023. február 28., kedd 22:43

A Juventus 4-2-re legyőzte a vendég Torinót az olasz labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának keddi zárómérkőzésén, melyen nyári igazolása óta először lépett pályára Paul Pogba, a hazaiak francia sztárja.

A torinói derbit a vendégek villámgólja vezette fel, melyet a házigazda az első negyedóra végén kiegyenlített Juan Cuadrado révén. A folytatásban leült a játék, a félidő hajrájában aztán egy újabb gyors gólváltás történt: Sanabria szép góllal juttatta ismét vezetéshez a Torót, Danilo viszont szinte azonnal egyenlíteni tudott egy remek fejessel.

A második félidőben a Juve játszott jobban, Dusan Vlahovic kapufáig jutott, ahogy a másik oldalon torinói Karol Linetty is. A 69. percben aztán Massimiliano Allegri becserélte Pogbát, aki júliusban szenvedett térdsérülést, majd szeptemberben megműtötték, s egészen mostanáig nem volt bevethető.

A csapat pedig szinte azonnal vezetést szerzett, igaz, a francia világbajnok középpályásnak a gólban nem volt része: egy szöglet után Federico Chiesa beadását Bremer fejelte kapuba. A végeredményt pedig a 81. percben Adrien Rabiot állította be. (MTI)

SERIE A, 24. FORDULÓ:

Juventus – Torino 4-2 (Cuadrado 16., Danilo 46., Bremer 71., Rabiot 81., ill. Karamoh 2., Sanabria 43.)

Cremonese – AS Roma 2-1

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)