Serie A: Három piros lap és egy gól a római derbin - videó

A Lazio óriási csata végén 1-0-ra legyőzte az AS Romát, mely 60 percet emberhátrányban játszott az olasz labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának első vasárnapi rangadóján.
Csakfoci.hu 2023. március 19., vasárnap 21:26
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 19., vasárnap 21:26

A fővárosi derbin az első félórát követően a Farkasok brazil védője, Roger Ibanez összeszedte második sárga lapját, így rendkívül nehéz helyzetbe hozta csapatát. A házigazda Lazio emberelőnyét a 65. percben Mattia Zaccagni találatával váltotta gólelőnyre, amely után szinte azonnal egyenlített a Roma, ám hiába örültek a vendégek, videózás után les miatt elvették a találatot.

A végjátékban a Roma mindent megtett, de tíz emberrel nem tudtott egyenlíteni, így mindkét szezonbéli meccsét elbukta ősi riválisával szemben, és öt pontra nőtt a hátránya a második helyre fellépő Lazióval szemben a tabellán. A végén a hazaiaktól Marusic, a vendégektól Cristante jutott még a kiállítás sorsára egy igencsak feszült tömegjelenetet követően. (MTI / csakfoci.hu)

SERIE A, 27. FORDULÓ:

Lazio – AS Roma 1-0 (Zaccagni 65.) – piros lap: Marusic (97.), ill. Ibanez (32.), Cristante (97.)

20:45: Internazionale - Juventus 0-1

Topligák: Robog a bajnoki cím felé az Arsenal és a Napoli is - eredmények, videók
Az angol listavezető Arsenal otthon, a Serie A-t uraló Napoli pedig idegenben aratott fölényes sikert vasárnap. Ez történt délután az európai topligákban.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)