Fotó: gazzetta.it
Az olasz élvonal 26. fordulójában a Napoli meglepetésre kikapott a Como vendégeként.
A Como egy elképesztő öngóllal szerzett vezetést. Egy bedobást követően Rrahmani hátra passzolta a labdát, de nem látta, hogy a kapus kinn áll, így a játékszer begurult a hálóba.
A Napoli Raspadori révén gyorsan egyenlített, a győztes gólt azonban nem tudta bevinni Antonio Conte csapata. Sőt, a hazaiak a 77. percben Diao révén másodszor is vezetéshez jutottak és otthon tartották a három pontot. A Napoli ezzel leszorult az első helyről.
Serie A, 26. forduló
Como - Napoli 2-1 (Rrahmani - öngól 7., Diao 77., ill. Raspadori 17.)
15:00
Verona - Fiorentina
18:00
Empoli - Atalanta
20:45
Cagliari - Juventus
Hétfő, 20.45
AS Roma - Monza
Korábban játszották:
Inter - Genoa 1-0
Torino - AC Milan 2-1
Parma - Bologna 2-0
Venezia - Lazio 0-0
Lecce - Udinese 0-1
Átigazolások
Újra a Partizannál
Srdjan Blagojevic
Srdjan Blagojevicot ismét a Partizan Belgrád élére nevezték ki.
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.