Fotó: AC Milan Twitter

Serie A: A Milan második meccsét is megnyerte, a Roma most sem tudott győzni

Ellentétesen kezdte az olasz bajnokság két nagyja az új szezont.
Budai László 2023. augusztus 26., szombat 22:57
Fotó: AC Milan Twitter
Ellentétesen kezdte az olasz bajnokság két nagyja az új szezont.
Szerző: Budai László 2023. augusztus 26., szombat 22:57

A Bologna felett aratott 2-0-s győzelme után a második fordulóban is simán begyűjtötte a három pontot a Milan, amely ezúttal a Torinóval játszott. A piros-feketék Giroud duplájával, valamint Pulisic és Theo Hernández góljával verték 4-1-re a Torót, így továbbra is 100 százalékosak.

Az AS Roma ellenben még nyeretlen, miután szombat esti bajnokiján 2-1-re kikapott a Veronától.

Serie A, 2. forduló

AC Milan-Torino 4-1 (Pulisic 33., Giroud 43., 65. - a másodikat 11-esből, Theo H. 45+2., ill. Schuurs 36.)

Verona-AS Roma 2-1 (Duda 4., Ngonge 45+3., ill. Aouar 56.) - piros: Hien 84. (Verona)

Átigazolások
Ferencváros
Újabb ajánlatot utasítottak el a középpályásért
Brazil sajtóhírek szerint a Ferencváros a Botafogo újabb ajánlatát utasította el Julio Romaóért.
ETO
Örmény kapust figyelnek
Több francia első- és másodosztályú klub mellett az NB I-ben szereplő ETO FC is érdeklődik a 29 éves örmény kapus, Henri Avagyan iránt, aki jelenleg a Pyunik Yerevan játékosa. (x.com/ETOFCGyorNews)
Újpest
Dárdai Pál
Mint arról korábban elsőként beszámoltunk, Dárdai Pál veszi át az Újpest FC szakmai irányítását. Úgy tudjuk, a klubhoz új edző is érkezhet hamarosan.
Tovább az összes átigazoláshoz