A magyar válogatott olasz mestere szerint ez a csapat játszik idén a legjobban Európában.
A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi is elmondta, kinek szurkol a Bajnokok Ligájában, amelynek legjobb nyolc csapata között még három olasz együttes (az Inter, a Milan és a Napoli) is érdekelt.
Ebben a szezonban a Napoli fantasztikus stílusú futballt mutat be. Talán azt is megkockáztatom, hogy a legjobbat Európában a Manchester City mellett. Hogy őszinte legyek, én a Napolinak fogok szurkolni a BL-ben, már csak azért is, mert ha nem ezt mondom, akkor Olaszországban keresztre feszítenek (a mester Nápoly egyik külvárosában lakik - a szerk.)
- mondta Rossi a Ripostnak. A sorozat a Benfica-Inter, a Bayern München-Manchester City, a Real Madrid-Chelsea, valamint a Milan-Napoli negyeddöntőkkel folytatódik.
Olvastad már?

Pirlo a bírót és futballistáit is kiosztotta Szalai gólja miatt: "A játékosunk még pályára sem tudott lépni" - videó
A korábbi Juve-edző, a jelenleg a török Karagümrük együttesét irányító Andrea Pirlo értetlenkedett a magyar válogatott védő találata után.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.