Premier League: Kétszer megnyert rangadón bukott pontokat a Manchester United - videó

2-2-s döntetlennel zárult a házigazda Manchester United és a Tottenham Hotspur rangadója az angol Premier League 21. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2024. január 14., vasárnap 20:08
2-2-s döntetlennel zárult a házigazda Manchester United és a Tottenham Hotspur rangadója az angol Premier League 21. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 14., vasárnap 20:08

Az egyébként is több helyzetet kidolgozó és veszélyesebb hazaiak kétszer is előnybe kerültek, de a londoniak mindkétszer egyenlíteni tudtak a sok lehetőséget hozó találkozón, amelyet az Old Trafford lelátóján nézett a hazaiak új kisebbségi tulajdonosa, Sir Jim Ratcliffe is.

A találkozó végén a skót Scott McTominay hagyta ki a meccslabdát, így az MU elbukott két pontot, és bár egyelőre fellépett a tabella 7. helyére, lemaradása egyre nagyobb lehet majd az élmezőny mögött.

A Spurs napokban igazolt német válogatott támadója, Timo Werner gólpasszal debütált a londoni gárdában.

Premier League, 21. forduló

Manchester United – Tottenham 2-2 (Höjlund 3., Rashford 40., ill. Richarlison 19., Bentancur 47.)

Korábban:

Everton – Aston Villa 0-0

Olvastad már?
Megvan, hogy mikor térhet vissza Szoboszlai Dominik - sajtóhír
Továbbra is rengeteg sérültje van a Liverpoolnak, mint ismert, Szoboszlai is harcképtelen. Egy helyi lap most megírta, mikor játszhat újra a magyar klasszis.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Csákvár
Távozik a gólkirály
Elhagyja csapatát az előző szezon NB II-es gólkirálya, Nagy Zoárd, akit a DVTK és a Paks is biztosan szívesen látna.
Gyirmót
Új edző
A kiesés után új edzővel folytathatja a Gyirmót – a Csakfoci úgy tudja, Weitner Ádám lehet a befutó a kék-sárgáknál.
Külföldről már keresték
Szergej Kuznyecov
Indiából és Kazahsztánból is konkrét ajánlatokat kapott Kuznyecov Szergej, Magyarországról azonban egyelőre nem. A tréner itthon folytatná edzői karrierjét - árulta el az nb1.hu-nak.
Tovább az összes átigazoláshoz