Megvan, hogy mikor térhet vissza Szoboszlai Dominik - sajtóhír

Továbbra is rengeteg sérültje van a Liverpoolnak, mint ismert, Szoboszlai is harcképtelen. Egy helyi lap most megírta, mikor játszhat újra a magyar klasszis.
Csakfoci.hu 2024. január 14., vasárnap 12:05
Továbbra is rengeteg sérültje van a Liverpoolnak, mint ismert, Szoboszlai is harcképtelen. Egy helyi lap most megírta, mikor játszhat újra a magyar klasszis.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 14., vasárnap 12:05

A Liverpool Echo beszámolója szerint Jürgen Kloppnak nyolc sérültje van a Liverpoolnál, ráadásul Mohamed Salah és Wataru Endo hazája válogatottjában szerepel. A támadó Egyiptommal vesz részt az Afrikai Nemzetek Kupáján, míg a japán középpályás az Ászia Kupán futballozik.

A nyolc sérültből Szoboszlai Dominik hamarosan felépülhet. A magyar válogatott középpályása a Newcastle elleni 4-2-es bajnokin sérült meg január 1-jén. Szoboszlai combizomsérülése azonban szépen javul, a játékos már fut és hamarosan újra számíthat rá Klopp. A liverpooli portál szerint a visszatérése január 24-én várható a Fulham elleni Ligakupa-visszavágón.

Átigazolások
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)
Paks
Kis Károly visszatért
Visszatért Paksra a korábbi sikeredző, Kis Károly, aki az átigazolandó játékosok feltérképezésével és szakmai tanácsokkal segíti majd Haraszti Zsolt ügyvezető munkáját.
Tovább az összes átigazoláshoz