Premier League: Gólínség a forduló rangadóján, az MU már a dobogósok nyakán - videók

Az éllovas Arsenal és a tabellán harmadik Newcastle United gól nélküli döntetlent játszott az angol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának keddi rangadóján.
Csakfoci.hu 2023. január 3., kedd 23:14
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 3., kedd 23:14

A Newcastle egymást követő második Premier League-mérkőzésén végzett 0-0-ra.

A Brighton úgy nyert magabiztosan az Everton vendégeként, hogy a második félidőben hat perc alatt szerzett három gólt.

A Manchester United közben zsinórban harmadik sikerével megközelítette a dobogósokat, sőt, a harmadik és egy meccsel többet játszott Newcastle-t pontszámban utol is érte. Eközben öt, illetve hét ponttal leszakította magáról a Tottenhamet és a Liverpoolt. (MTI / csakfoci.hu)

PREMIER LEAGUE, 19. FORDULÓ

Arsenal – Newcastle United 0-0

Manchester United – Bournemouth 3-0 (Casemiro 23., Shaw 49., Rashford 86.)

Everton – Brighton 1-4 (Gray 92. – 11-esből, ill. Mitoma 14., E. Ferguson 51., March 54., Gross 57.)

Leicester City – Fulham 0-1 (Mitrovic 17.)