Premier League: Csodagóllal nyert a Manchester United Liverpoolban, megint kikapott a Tottenham - videók

A Manchester United 3-0-ra legyőzte a vendéglátó Everton együttesét az angol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának vasárnapi játéknapján, melynek korábbi mérkőzésén a Tottenham Hotspur 2-1-re kikapott otthon az Aston Villától.
Csakfoci.hu 2023. november 26., vasárnap 19:59
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 26., vasárnap 19:59

A manchesteri Vörös Ördögök idegenben egymás után negyedszer győztek a Premier League-ben és a hatodik helyen állnak a tabellán. A múlt héten a pénzügyi szabályok megszegése miatt tíz pont levonással sújtott Everton hiába volt valamivel jobb a riválisnál az első félidőben, végül sima vereséget szenvedett. Az MU első gólját csodálatos, ollózós mozdulat után szerezte az argentin Garnacho a 3. percben.

Srozatban harmadszor kapott ki közben a komoly sérüléshullámmal küzdő Tottenham Hotspur, amely a közvetlen rivális Aston Villával szemben maradt alul hazai pályán. Az észak-londoni alakulat emiatt a negyedikről az ötödik helyre csúszott vissza a tabellán. (az MTI híre nyomán)

Premier League, 13. forduló:

Everton – Manchester United 0-3 (Garnacho 3., Rashford 56. – 11-esből, Martial 75.)

Tottenham Hotspur – Aston Villa 1-2 (Lo Celso 22., ill. Pau Torres 52., Watkins 61.)

Fradi
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.