Sokáig kérdéses volt, hogy lesz-e meccs.
Honlapunk is beszámolt róla, hogy a nagy havazások miatt veszélybe került a vasárnapi, Liverpool - Manchester United bajnoki mérkőzés megrendezése.
A hazai klub reggel kiadott egy közleményt, most pedig végleges döntést hozott:
"A Manchester United elleni mai meccs az eredeti tervek szerint kezdődik. Korábban két biztonsági ülést tartottunk az időjárás és az utazási körülmények felmérésére. Köszönjük mindenkinek, aki lehetővé tette, hogy a mai mérkőzést meg tudjuk rendezni."
Szoboszlai Dominikék 17:30-kor fogadják a Manchester Unitedet.
Olvastad már?
Kerkez üzent a gólpassza után: "Meccsről meccsre megállíthatatlanabbnak érzem magam" - a mérkőzés legjobbjának választották
Ahogy arról beszámoltunk, Kerkez Milos győztes gólpasszt adott a Bournemouthban a Premier League 20. fordulójában. A magyar válogatott védő üzent a szurkolóknak.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Varga már Athénban
Varga Barnabás, az FTC válogatott csatára vasárnap késő este megérkezett Görögországba, az AEK Athén csapatához.
Ferencváros
Finisben a Varga-ügy
Varga Barnabás várhatóan már hétfőn átesik az orvosi vizsgálatokon és aláírja 3 és fél évre szóló szerződését az AEK Athénnál. Az átigazolási díj elérheti a 4,5 millió eurót. (voicenews.gr)
Honvéd
Válogatott támadó érkezett
A csakfoci.hu információi szerint Varga Kevin a Nyíregyházától a Merkantil Bank Ligát vezető Budapest Honvédhoz kerülhet - és került is.