Fotó: twitter.com/LFC

PL: Ötgólos második félidő után nyert a Liverpool, Salah már a hatodik legeredményesebb a klub örökranglistáján - videók

Az első félidőben nem esett gól az Anfielden, majd a szünet után beindultak a felek.
Nyikes Zoltán 2023. április 22., szombat 19:38
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. április 22., szombat 19:38

A Liverpool mozgalmas mérkőzésen 3-2-re nyert otthon a Nottingham Forest ellen az angol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. A hazai csapat a második félidő elején Diogo Jota jóvoltából kétszer is vezetéshez jutott, de a vendégek mindkétszer egyenlítettek. A végeredményt Mohamed Salah állította be a 70. percben.

Az egyiptomi a 183. gólját szerezte a Liverpool színeiben, ezzel utolérte Robbie Fowlert és holtversenyben a hatodik helyen áll a klub eredményességi rangsorában. (MTI)

Premier League, 32. forduló

Fulham-Leeds 2-1 (Wilson 58., Pereira 72., ill. Palhinha 79. - öngól)

Brentford-Aston Villa 1-1 (Toney 65., ill. Douglas Luiz 87.)
Crystal Palace-Everton 0-0 Kiállítva: Holgate 80. - Everton
Leicester-Wolves 2-1 (Iheanacho 36. - 11-esből, Castagne 75., ill. Cunha 13.)

Liverpool-Nottingham 3-2 (Jota 47., 55., Salah 70., ill. Williams 51., Gibbs-White 67.)

pénteken játszották:
Arsenal-Southampton 3-3 (1-2)
vasárnap játsszák:
Bournemouth-West Ham United 15.00
Newcastle United-Tottenham Hotspur 15.00

Bundesliga: Sokk Berlinben, Dárdai csúnya vereséggel tért vissza a Herthához, a Bayernt is elpáholták - eredmények, videók
A Werder Bremen már 4-0-ra is vezetett a Hertha otthonában, Dárdai Pál csapata végül kétszer válaszolni tudott, de a pontszerzéstől nagyon messze állt. A Tuchel-Lőw párossal továbbra is kínlódik a Bayern München, ezúttal a Mainz otthonában maradtak alul.