Fotó: twitter.com/werderbremen

Bundesliga: Sokk Berlinben, Dárdai csúnya vereséggel tért vissza a Herthához, a Bayernt is elpáholták - eredmények, videók

A Werder Bremen már 4-0-ra is vezetett a Hertha otthonában, Dárdai Pál csapata végül kétszer válaszolni tudott, de a pontszerzéstől nagyon messze állt. A Tuchel-Lőw párossal továbbra is kínlódik a Bayern München, ezúttal a Mainz otthonában maradtak alul.
Nyikes Zoltán 2023. április 22., szombat 17:26
Fotó: twitter.com/werderbremen
A Werder Bremen már 4-0-ra is vezetett a Hertha otthonában, Dárdai Pál csapata végül kétszer válaszolni tudott, de a pontszerzéstől nagyon messze állt. A Tuchel-Lőw párossal továbbra is kínlódik a Bayern München, ezúttal a Mainz otthonában maradtak alul.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. április 22., szombat 17:26

Nem sikerült a visszatérése Dárdai Pálnak a Hertha BSC kispadjára: a sereghajtó berlini csapat hazai pályán 4-2-re kikapott szombaton a Werder Brementől a német labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya számára továbbra is mumus a brémai alakulat, amellyel edzői pályafutása során kilenc alkalommal meccselt, és még mindig nyeretlen: öt döntetlen és négy vereség a mérlege. A hét forduló után először győztes Werder nyerőembere a mesterhármast szerző Marvin Ducksch volt.

A Hertha jövő heti ellenfele a címvédő Bayern München lesz, amely újabb kellemetlen pofonba szaladt bele, hiába vezetett ugyanis 1-0-ra a Mainz otthonában, 3-1-es vereséget szenvedett. Thomas Tuchel, a bajorok vezetőedzője Mainzban kezdte pályafutását, míg segítőjének, Lőw Zsoltnak játékosként ez a csapat volt az utolsó állomása. A Mainz már tíz forduló óta veretlen a Bundesligában, ami klubrekord.

A Bayern vereségével a Borussia Dortmund a tabella élére ugorhat, ha 18.30-tól hazai pályán legyőzi az Eintracht Frankfurot. (MTI)

Bundesliga, 29. forduló

Hertha BSC-Werder Bremen 2-4 (Ngankam 68., Lukebakio 77. - 11-esből, ill. Ducksch 6., 27., 51., Weiser 63.)

Hoffenheim-Köln 1-3 (Dolberg 94., ill. Kainz 18. - 11-esből, Selke 39., Thielmann 92.)
Mainz-Bayern München 3-1 (Ajorque 65., Barreiro 73., Martin 79., ill. Mané 29.)

Bochum-Wolfsburg 1-5 (Broschinski 69., ill. Svanberg 10., 56., Kaminski 21., Wimmer 33., Waldschmidt 77.)

Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt 4-0 (Bellingham 19., Malen 24., 66., Hummels 41.)

vasárnap játsszák:
Freiburg-Schalke 15.30
Leverkusen-RB Leipzig 17.30
Mönchengladbach-Union Berlin 19.30
pénteken játszották:
Augsburg-Stuttgart 1-1

Olvastad már?
NB I: A Kecskemét a Vidi otthonában is könnyedén nyert, megvan Grzelak első veresége - videók
A Fradit üldöző Kecskemét a mérkőzés nagy részében kontroll alatt tartotta a meccset és sokkal nagyobb arányban is legyőzhette volna a végén szépítő Vidit.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.         A ChatGPT megkérdezése
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
DVSC
Támadó jött Svájcból
Újabb légiós szerződtetését jelentette be szombat délelőtt a DVSC: a 24 éves Dejan Djokic a svájci élvonalban szereplő FC Sion együttesétől érkezett a cívisvárosba.
Tovább az összes átigazoláshoz