20 éves korában, autóbalesetben életét vesztette az olasz élvonalban szereplő Cagliari korábbi játékosa, Krystian Popiela.
A Football Italia információi szerint vasárnap este, eddig ismeretlen okból kifolyólag elveszítette uralmát a Volkswagenje felett, nekicsapódott a védőkorlátnak és fejre állt az autójával. A 20 éves játékos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen belehalt a sérüléseibe.
Popiela legutóbb a lengyel harmadosztályban érdekelt Stal Rzeszowban játszott.
Ciao, Krystian 😢🙏🏼 #Popiela pic.twitter.com/G4IZj4M5BD
— Cagliari Calcio (@CagliariCalcio) September 10, 2018
Nyugodjék békében!
Átigazolások
ZTE
BL-csapathoz mehet
A lengyel ezüstérmes, így BL-selejtezőben induló Górnik Zabrze 1,5 millió eurós átigazolási csomagért viheti João Victort. A zalaiak részesedhetnek az esetleges továbbértékesítésből is. (Rudy Galetti)
Kisvárda
Négy távozó
Távozik a csapattól a legutóbbi bajnokságban kölcsönben szereplő Pintér Filip és Szabó Szilárd, mellettük Medgyes Sinan és Molnár Gábor is elhagyja az egyesületet.
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.