Topligák: Szenzációsra sikerült Lewandowski történelmi gólja, kiszenvedte a győzelmet a Milan – videók

Hatgólos meccsen aratott kiütéses sikert a Bayern München, Lewandowski pedig a 120. és 121. Bundesliga-gólját is megszerezte, amivel Gerd Müller (365) és Karl-Heinz Rummenigge (162) mögött harmadik helyre lépett a bajorok örökranglistáján. Gattuso csapata szerencsés találattal húzta be a három pontot hazai pályán.
Nyikes Zoltán 2019. március 2., szombat 20:48
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. március 2., szombat 20:48

Bundesliga, 24. forduló

Mönchengladbach–Bayern München 1-5 (Stindl 37., ill. J. Martínez 2., T. Müller 11., Lewandowski 47., 91. - utóbbit tizenegyesből, Gnabry 75.)

J. Martínez 0-1

T. Müller 0-2

Stindl 1-2

Lewandowski 1-3

Gnabry 1-4

Lewandowski 1-5

Bundesliga: Szalai beállása után hat perccel, sarokkal adott gólpasszt, Dárdaiék és Gulácsiék is nyertek – videó
A Bundesliga 24. fordulójában a Hoffenheim magyar válogatott támadója, Szalai Ádám becserélése után hat perccel egy igen látványos támadás végén gólpasszt adott, csapata azonban végül emberhátrányban 3-2-es vereséget szenvedett az Eintracht Frankfurt otthonában. A Dárdai Pál által irányított Hertha gólnélküli első félidőt követően 2-1-re nyert a Mainz ellen. Az RB Leipzig két magyar válogatottjával, Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal a pályán győzött a Nürnberg vendégeként.