Sousa szerződtette a világsztár fiát

Ianis Hagi a Fiorentinába igazolt.
admin 2016. július 11., hétfő 17:46
Ianis Hagi a Fiorentinába igazolt.
Szerző: admin 2016. július 11., hétfő 17:46

Ismét egy Hagi Olaszországban: no nem a románok élő legendája, Gheorghe vállalt munkát valamelyik klubnál - korábban a Brescia játékosa volt -, hanem fia, Ianis lett a Fiorentina játékosa.

A 17 éves ígéret már 39 mérkőzésen lépett pályára a román élvonalban - az édesapja által alapított Viitorul Constanta gárdájában -, a bajnokság történetének legfiatalabb csapatkapitánya lett.

Nem csoda, hogy a firenzeieket irányító Paolo Sousa a hírek szerint 2 millió eurót sem sajnált a jobb oldali középpályásért.

 

Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz